درباره ما

10 / 10
از 1 کاربر

سازمان ها و شرکت ها در راستای تحقق اهداف و چشم اندازهای خود فعالیت های مختلف و گوناگونی را انجام میدهند . شرکت نیک آسا الکترونیک آرتان با پیشرو فعالیت ها و فرایند کسب و کار خود به صورت هوشمندانه, یکپارچه ,  با کیفیت و با  صرف منابع و هزینه های موثر در صنعت کشور فعالیت خود را آغاز کرد.

این شرکت از ابتدای تاسیس  با گرد آوری و همکاری نیروهای متخصص و مجرب و عقد قراردادهای همکاری با برندهای معتبر دنیا فعالیت خود را در زمینه اتوماسیون صنعتی  اعم از فروش و خدمات پس از فروش , آموزش , تعمیرات , مشاوره ,اجرا و نصب و راه اندازی كنترل دور موتور AC  و سافت استارتر , سروو موتور و درایو , سیستم های PLC و کنترلر  و مانیتورینگ HMI  و اسکادا , سیستم های RFID  و NFC  , سیستم های انرژی خورشیدی solar , UPS های صنعتی , سیستم توزین LOAD CELL , منبع تغذیه AC/DC   و باطری , کاهنده های مصرف برق , طراحی , نصب و راه اندازي  دستگاههاي LV و MV  و سنسور های القایی، سنسور های نوری و تجهیرات اتونیکس آغاز نموده است.

با توجه به فعالیت حرفه ای و مستمر در حوزه اتوماسیون صنعتی و ارائه  خدمات به مشتریان خود  در سالهای متمادی و نیز در حال حاضر از لحاظ حجم فعالیت خود در صنعت ایران جزء شرکت های برتر در این حوزه قرار گرفته است .

شرکت آرتان با تکیه بر تجربیات گذشته و بکارگیری تازه ترین تکنولوژی به روز دنیا و با اعتقاد راسخ به اصل کیفیت در کنار نوآوری به صورت مستقیم به مشتریان خود ارائه خدمات نموده است و باعث رضایت مشتری و همچنین افتخار همکاری با صنایع نفت و گاز و پتروشيمي , سيمان , آب و فاضلاب , تهويه و تاسيسات ,  صنايع غذايي وماشين سازي ها و ...  را کسب کرده است.

 

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :