Autonics

شرکت آتونیکس در سال 1977 در کره تاسیس گردید و یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تولید و صادرات انواع سنسور ها و کنترلر ها و ابزار اندازه گیری است.

نام Autonics یک کلمه ترکیبی از" اتوماسیون" و" الکترونیک" است و تعهد شرکت به برتری در اتوماسیون از طریق نوآوری و تکنولوژی های روز در بازار اتوماسیون می باشد.

آتونیکس بیش از 6000 نوع محصول اتوماسیون صنعتی را در زمینه سنسورها،کنترل کننده ها و سیستم های لیزر در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کند.

هدف آتونیکس جلب رضایت مشتری با استفاده از ارائه طیف گسترده ای از محصولات و تکنولوژی به روز و قابل اعتماد است.در این راستا آتونیکس دو موسسه تحقیق و توسعه یکی در زمینه سنسورها و دیگری در زمینه کنترل و اندازه گیری که هر دو از بخش های اصلی توسعه صنعتی آتونیکس محسوب میشوند را دایر نموده است . و بیش از 10 درصد از کل درآمد شرکت به تحقیق و وسعه و فن آوری محصولات جدید اختصاص می یابد.

آتونیکس از زمان تاسیس به طور دائمی در تلاش برای رعایت استاندار جهانی بوده و موفق به کسب استاندارهای جهانی از جمله: CE،UL،ISO9001،ROHS و ..... شده است.

 

هدف بلند مدت این شرکت به عنوان یک برند برجسته در سنسور ها و کنترل کننده هاست و تلاش شرکت در این زمینه ارائه راه حل ههای پیشرفته و نوآوری در زمینه اتوماسیون به مشتریان و تبدیل شدن به یک شرکت قابل اعتماد در بازار اتوماسیون است.

از زمان ورود به بازار جهانی در دهه 1990 آتونیکس با تکمیل نام تجاری Autonicsدر بیش از 100 کشور و 150 نمایندگی فروش به پیشرفت در بازارهای خارج از کشور متمرکز شده است.

در نتیجه در سال 2011 در آمد فروش از بازارهای صادراتی تقریبا نصف نسبت به سال قبل افزایش یافت.بر این اساس آتونیکس با افتخار جایزه صنعت و صادرات ملی را در سال 2011 و 2012 دریافت نمود و همچنین درامد فروش از صادرات بیش از نیمی از درآمد کل فروش تجهیزات بود و این به معنای قابلیت اطمینان آتونیکس در بازار جهانی است.

 

 

تاریخ

نگاهی به تاریخ 39 ساله Autonics نشان می دهد روند توسعه این شرکت در تکنولوژی جدید و پیشرفته و تعهد مستمر برای رضایت مشتریان در سراسر جهان است.

 

فروش و خدمات

Autonicsبهترین راه حل های اتوماسیون صنعتی در سطح و پشتیبانی فنی از طریق شبکه جهانی را برای رسیدن به کل رضایت مشتری فراهم می کند.

Autonics با انواع مختلفی از محصولات به مشتریان کمک می کند تا با ارائه راه حل های کامل به نیاز ها و محیط های آنها سفارشی شود بهرهوری را افزایش دهد.

 

Autonics همیشه با در نظر گرفتن نیازهای مشتری به طور مدام در حال توسعه محصولات جدید تلاش می کند  و سالانه بیش از 70 نمایشگاه و نمایشگاه های اتوماسیون صنعتی بین المللی شرکت می کند تا محصولات جدیدشان را به نمایش بگذارند.

خدمات فنی

Autonics به افزایش رضایت مشتری با ارائه خدمات با کیفیت از طریق شبکه جهانی متمرکز شده است.

شرکت های وابسته

Autonics  با چهار شرکت وابسته خود همکاری می کند محصولات konics،Menics،Autosys، Famecs از طریق اتونیکس در سراسر جهان عرضه می شوند.

 

محصولات آتونیکس:

شامل انواع تایمر و کانتر ،سنسورهای القایی، سنسورهای خازنی ،مغناطیسی، فیبر نوری ،پرده نوری، سنسور های فشار، ترمومتر لیزری ،سنسور التراسونیک ،اینورتر سروموتور، لودسل، رله شیشه ای، رله جامد ،  ولت متر، آمپر متر ،انکدر، کنترلر های حرارت و رطوبت ،چشم الکترونیک ،ترموستات و ....... می باشد.

1234مجموع 4 محصول
1234مجموع 4 محصول

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :